Välj en sida

Team FA Works

Ante Sladic

CEO / Partner / Projektledare

+46 72 5550830 | ante@faworks.se

Henrik Lampinen

Key Account / Projektledare

+46 72 5550876 | henrik@faworks.se

Alexandros Stogiannis

Visual / Interactive Artist

alex@faworks.se

Oscar Nord

Visual / Interactive Artist

oscar@faworks.se

Anders Nystedt

Visual Artist / Head of production

anders@faworks.se

Thomas Sundin

Visual Artist

thomas@faworks.se

Anders Nyström

Partner

anders.nystrom@faworks.se

Elin Lindgren

Administration / Ekonomi

ekonomi@faworks.se

Du?

Vad är din nisch?

Är du intresserad av att jobba med oss? Vi söker alltid efter skickliga visuella artister. Skicka mail med CV & Portfolio till jobs@faworks.se

Starta ett nytt projekt?

Kontakta någon av våra projektledare Ante SladicHenrik Lampinen

Våra kontor

FA Works Sundsvall

Ante Sladic
+46 72 555 08 30

Besök

FA Works Skellefteå

Henrik Lampinen
+46 72 555 08 76

Besök

FA Works Stockholm

Anders Nystedt
+46 72 555 08 99

Besök

Kontakta oss

Fakturaadress:
Fabulous & Amazing Works AB

C/O Forma Fakturascanning
BOX 1030 Sundsvall, 851 11 Sverige
E-post
faktura@formagruppen.se

Postadress:
Fabulous & Amazing Works AB

Box 1049
851 11 Sundsvall